Kontakt

IVI a spol., s.r.o.

774 134 812
ivi_czech
obchod@ivi.cz
www.ivi.cz

Další informace


Tabulky velikostí

Úvod > O nás

O nás

Firma IVI a spol., s.r.o. vznikla v roce 1999 přeměnou firmy IVI, která měla již sedmi letou tradici. Ve stejnou dobu došlo k přesunutí výroby z Havlíčkova Brodu do Samšína, kde tato výroba pokračuje dodnes. Možnost objednávek v Havlíčkově Brodě stále existuje. Jednatelkou firmy se v tomtéž roce stala paní Ivana Hrnčířová, která tuto pozici zastává dodnes.

Naše firma se zabývá výrobou pleteného ošacení a oblečení v rovině modelové tvorby. Oblékáme všechny typy postav, jak nadměrné velikosti, tak atypické postavy. Dvakrát ročně připravujeme novou kolekci, kterou můžete spatřit na našich přehlídkách konajících se na jaře a na podzim.

Výrobky naší firmy se vyznačují osobitým vzhledem, mají jednoduchý střih a jsou skladebné. Charakteristickou skupinu našich výrobků zhotovujeme technikou patchwork a její předností je kombinovatelnost s širokou paletou jednotlivých prvků oblečení. U každého zákazníka bereme ohled na jeho postavu a barevnou typologii. Bez problému oblečeme i nekonfekční či atypickou postavu.

Ivana Hrnčířová, za společnost IVI a spol.

HledáníVáš nákup


Fotogalerie