Kontakt

IVI a spol., s.r.o.

774 134 812
ivi_czech
obchod@ivi.cz
www.ivi.cz

Další informace


Tabulky velikostí

Úvod > Doprava

Doprava

Abychom Vám nabídli co nejlepší služby, můžete si vybrat z několika možností dodání zboží. Uvedené možnosti platí pouze pro území České republiky. Zásilky odesílané do zahraničí řešíme individuálně dle ceníku české pošty.

Hodnota objednávky: Cena objednávky do 8 999,- Kč Cena objednávky nad 8 999,- Kč
Způsob platby: Doprava: Převodem: Doprava: Převodem:
obchodni balik
Obchodní balík
Na poštu
105,- Kč zdarma zdarma zdarma
Do ruky
120,- Kč zdarma zdarma zdarma
ppl
PPL
Česko
110,- Kč zdarma zdarma zdarma
Slovensko
300,- Kč zdarma zdarma zdarma
slovensko
Bbalík na Slovensko
300,- Kč zdarma zdarma zdarma
Ivi a spol., s.r.o.
Osobní odběr
zdarma zdarma zdarma zdarma

Obchodní balík České pošty

obchodnibalik

Tato služba České pošty je moderní rychlá a spolehlivá přeprava po celém území ČR. Poštovní doručovatel Vám zásilku doručí na uvedenou adresu pokud zvolíte dodání "Do ruky". Pokud zvolíte způsob doručení "Na poštu" bude na Vás čekat zásilka na Vaší poště a proto vždy zadávejte kontakt, na kterém budete následující den k zastižení. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne, zanechá v poštovní schránce oznámení o uložení zásilky na poště. Tu si pak můžete v následujících 7 dnech vyzvednout. Zásilky odesílané Českou poštou expedujeme pravidelně každý den. Doba doručení je 1–3 pracovní dny.

Kurýrní přeprava PPL

ppl

Při výběru tohoto způsobu dopravy Vám kurýr doručí zboží na adresu, kterou zadáte v objednávkovém formuláři. Kurýr PPL doručuje zboží vždy do druhého pracovního dne od předání zásilky z naší expedice. Pokud Vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, pokusí se s Vámi spojit a domluvit se na opakovaném dodání. Je proto velmi důležité, aby jste udali své telefonní číslo, na kterém budete k zastižení v době od 8 do 18 hodin. Každý balík má své identifikační číslo, podle kterého můžete sledovat, kde se přibližně zásilka pohybuje. Na požádání Vám toto číslo pošleme e-mailem. Služba kurýr PPL je kvalitní, rychlá a hlavně spolehlivá. Aby zboží dorazilo na Váš stůl do 24 hodin je nutné odeslat objednávku nejpozději do 15 hodin. Kontakty a stav zásilky možno zjistit na www.ppl.cz

Nyní je možné využít kurýrní službu PPL i na Slovensko, ale je nutné počítat s dodací dobou do 48 hodin.

Obchodní balík na Slovensko České pošty

slovenskaposta

Tato služba české a slovenské pošty je moderní rychlá a spolehlivá přeprava. Poštovní doručovatel Vám zásilku doručí na uvedenou adresu. Proto vždy zadávejte kontakt, na kterém budete k zastižení. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne, zanechá v poštovní schránce oznámení o uložení zásilky na poště. Tu si pak můžete v následujících 7 dnech vyzvednout. Pokud zvolíte platbu dobírkou (platíte pošťákovi), zaplatíte částku v Eurech dle aktuálního směnného kurzu. Zásilky odesílané Českou poštou expedujeme pravidelně každý den. Doba doručení je 10 pracovních dnů.

Osobní odběr ve společnosti IVI a spol., s.r.o.

IVI a spol., s.r.o.

Tento způsob převzetí zboží předpokládá osobní návštěvu u nás ve společnosti IVI a spol., s.r.o. kde si můžete zboží přebrat, přípdně i vyzkoušet. Toto je možné v pracovních dnech v čase mezi 8–16 hodin, mimo tuto dobu po telefonické domluvě.


HledáníVáš nákup


Fotogalerie